Шведські квартири: погляд зсередини – 2

Кухня Кати

Ката – ще одна гречанка, з якою мене звела доля. Взагалі весь перший рік я проводила багато часу з греками, яких було в нашому класі аж шість чи сім. Я їх узагальнено назвала “Посольство Греції”, назва прижилася і згодом їх так називали всі. Ката з хлопцем жили у двокімнатній квартирі на Квіберзі – це така місцевість де ще часто бувають польські базарчики, і де, кажуть, можна купити нормальний творог і несолодкий оселедець. Хлопець Кати був не хто-небудь, а, по-перше, швед, а, по-друге, режисер. Він відзняв один фільм для дітей, їздив з ним по всяким фестивалям, а решту часу перебував у творчому пошуці. Сама ж Ката трохи фотографувала. Удвох вони складали враження типової мистецької пари – бестолкові, веселі й дуже добрі.

Сфоткати вдалося тільки кухню і шикарні екстер’єри. Як сказав би Пушкін, “о*уенчик” “очей очарованье”.

IMG_0862 IMG_0866

IMG_0868

Квартира Марінки і Даніеля

Марінка – душа моя. Живе у Стокгольмі років п’ятнадцять вже. Сама з Полтави, жили вони там з мамою біля старої автостанції, недалеко від нас. Про них, звісно, буде колись окремий пост. Про те, як Марінка переїхала в 20 років сама зі Швеції у Київ, до кохання(тодішнього) всього життя, а був 2008 рік, і світова криза, і як вона виживала весь той рік. Або про те, як ми з дітьми забули нашу сумку в клітинку в аеропорту Арланда, а Елла, мама Марінки знайшла її, забрала, тримала її у своїй малесенькій квартирі півтора роки, а потім осіннім вечором передавала мені біля метро Ст. Еріксплан. В сумці було 5 кілограм книг Астрід Ліндгрен, футболка й дві шоколадки.

Зараз Маринка робить офігенні відео і живе зі своїм законним чоловіком Даніелем. Донедавна був і кіт. Марінка – душа моя…

IMG_2420
Білий подіум під ліжком – це кухонні шафки з вийнятими задніми панелями. Вийшло таке собі сховище, у яке вмістилося все, і навіть масажний стіл (!)

IMG_2419 IMG_2421 IMG_2422

IMG_2424

IMG_2425 IMG_2426 IMG_2428 IMG_2429

Далі буде ще.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s